Siparişleriniz 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişi/kişilere, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 

İade ve Değişim Koşulları

 

Siparişiniz size ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile 172750702 kodunu ileterek  değişim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

(Tadilat işlemi görmemiş, kullanılmamış, kirlenmemiş, yıkanmamış, ütülenmemiş ve üzerine koku sinmemelidir.) Ürün elimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde açılır ve değişim süreci başlar. 

Teslim alınmayan kargolarda Gidiş - Geliş kargo ücreti toplam 100 TL alıcıya aittir.  Detaylı bilgi için Whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İndirimli  ürünlerin iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

Garanti Koşulları

 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamızın garantisi altındadır. Garanti koşullarının olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürün deforme olması ya da ürünün orjinal dizaynının bozulması garanti kapsamının dışındadır.

 

 

 

Ayıplı Ürünler

 

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız değişimlerde  ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde gönderim yapabilirsiniz. Ürün ayıplı olup/olmadığı kontrol edilecek olup, bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Karşılaştığınız problemler için 05339614044  numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz.

 

Ambalajı Bozulmuş Ürünler

 

Değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda olmalıdır. Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilemeyen ürünlerin değişimi mümkün değildir. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR